Intel Altera EPM570T100C5N TQFP100 Complex Programmable Logic Devices Digital Logic Ic
Shenzhen Kaigeng Technology Co., Ltd.
Contact Now
Model Number : EPM570T100C5N
Place of Origin : Malaysia
Brand Name : KAIGENG
Packaging Details : tray,tube ,reel.paper box
Supply Ability : 1000 Piece/Pieces per Week
Type : LOGIC ICS
Description : In stock
Voltage - Breakdown : 30V
Frequency - Switching : 100MHZ
Power (Watts) : Standard
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type : Sert, Surface Mount
Voltage - Supply (Min) : 0.4V
Voltage - Supply (Max) : Standard
Voltage - Output : 33V
Current - Output / Channel : 4A
Frequency : 100HZ
Applications : Technology
FET Type : yes
Voltage - Supply : 0.4V
Function : overall
Voltage - Isolation : yes
Current - Output High, Low : 0.2A
Current - DC Forward (If) (Max) : 10A